Wygodne zakupy online oraz darmowa dostawa.

Szukaj

Kariera

Jeśli chciałbyś pracować w środowisku opartym na współpracy i szacunku, w którym zachęca się do nieustającego rozwoju, honoruje kreatywność i nagradza doskonałość, dobrze trafiłeś! Prowadzimy otwartą rekrutację całoroczną, poszukując utalentowanych, wysoce zmotywowanych i sumiennych pracowników na niżej opisane stanowiska. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i Twoje kwalifikacje spełniają nasze kryteria, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: jakub [at] lama.com.pl. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.

PROJEKTANT/PROJEKTANTKA BIELIZNY ORAZ ODZIEŻY

Twoje zadania:

  • monitorowanie rynku i analiza trendów
  • przygotowanie założeń projektowych i współtworzenie nowych kolekcji
  • monitoring jakości wykonania zaprojektowanej bielizny
  • wykonywanie graficznych dokumentacji technicznych
  • obróbka graficzna zdjęć i grafik
  • współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w siedzibie firmy (Janki koło Warszawy)
  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez współpracę przy tworzeniu produktu oraz kolekcji
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • przyjazne miejsce pracy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów graficznych: Corel Draw, Adobe Photoshop
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, precyzja, poczucie estetyki i dbałość o szczegóły

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

  • realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie warunków handlowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie powiązane z generowanymi wynikami
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, komputer)

  • doświadczenie w branży odzieżowej
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra obsługa komputera, szczególnie MS Office
  • gotowość do wyjazdów służbowych (kilka nocy miesięcznie poza miejscem zamieszkania)
  • wysokie zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników handlowych
  • komunikatywność, znajomość etykiety biznesowe, uczciwość, sumienność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole

MAGAZYNIER/MAGAZYNIERKA

  • załadunek/rozładunek towaru
  • obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu
  • kontrolowanie stanów magazynowych i prowadzenie ewidencji
  • sprawdzanie zgodności wysyłek z dokumentami
  • dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • troskę o bezpieczeństwo pracy
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • kultura osobista, uczciwość, sumienność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe elektryczne boczne wysokiego składowania

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj